CO DĚLAT V PŘÍPADĚ ZÁJMU O OBJEDNÁNÍ TERMÍNU KONZULTACE ?

 

Pokud se chcete objednat na jakoukoliv z nabízených služeb, ať na konzultaci osobní či telefonickou, učiňte tak prosím zavoláním na mé pracovní číslo +420 792 520 064. telefon Vám zvednu já nebo má asistentka a společně vybereme nejvhodnější termín.

 

JAK VŠE PROBÍHÁ PŘI ZVOLENÍ OSOBNÍ KONZULTACE ?

Při zvolení osobní konzultace, dorazíte ve smluvený objednaný čas do mé privátní kamenné Věštírny v Opavě na Horním náměstí 144/34 (Obchod Harmonie), kde se Vám v příjemném prostředí mé kanceláře budu věnovat. Dáme si společně čaj či kávu a probereme vše pro Vás důležité. Doporučuji Vám připravit si dopředu otázky, na které chcete znát odpověď a také popřípadě fotografie a data narození všech lidí, na které se hodláte ptát. Po ukončení konzultace můžete příslušnou částku platit hotově i kartou.

JAK VŠE PROBÍHÁ PŘI ZVOLENÍ TELEFONICKÉ KONZULTACE?

Při zvolení telefonické konzultace, zavolám já Vám (hovorné je již v ceně) ve smluvený objednaný termín. Věnuji se Vám po telefonu a řešíme vše bez potřeby osobního setkání. Telefonická konzultace nemění kvalitu poskytovaných služeb. Je naopak výhodná pro Vás, nemusíte nikam cestovat, zvyšovat tím náklady, vše probíhá z pohodlí Vašeho domova. Doporučuji Vám připravit si dopředu otázky, na které chcete znát odpověď a také popřípadě fotografie a data narození všech lidí, na které se hodláte ptát zaslat na email: karty-opava@email.cz 

Částku za příslušnou konzultaci hradíte předem, zasláním na bankovní účet.  

Číslo účtu : 115-8466300247 / 0100

zpráva pro příjemce : Vaše telefonní číslo 

 

NABÍZÍTE POUZE OSOBNÍ NEBO TELEFONICKOU KONZULTACI ? CO KDYŽ JSEM ZE ZAHRANIČÍ ?

Kromě osobní či telefonické konzultace nabízím také konzultaci přes SKYPE, v případě, že jste ze zahraničí a nechcete dorazit osobně, je tato možnost skvělou volbou. 

SKYPE konzultace nemění kvalitu poskytovaných služeb, naopak výhodná pro Vás, nemusíte nikam cestovat, zvyšovat tím náklady, vše probíhá z pohodlí Vašeho domova. Doporučuji Vám připravit si dopředu otázky, na které chcete znát odpověď a také popřípadě fotografie a data narození všech lidí, na které se hodláte ptát zaslat na email: karty-opava@email.cz 

Částku za příslušnou konzultaci hradíte předem, zasláním na bankovní účet.  

PRO PLATBY ZE ZAHRANIČÍ:

 

IBAN: CZ6901000001158466300247

 

BIC / SWIFT kód : KOMBCZPPXXX

 

zpráva pro příjemce : Vaše telefonní číslo

 

JAK DLOUHO BUDU ČEKAT NA TERMÍN ? JE MOŽNÁ EXPRESNÍ KONZULTACE ?

Délka objednacích termínů je velmi individuální a stále se mění. Závisí na množství objednaných klientů, mých pracovních cestách a mnoha dalších faktorech. Vždy se snažím Vám vyhovět a vzít Vás co nejdříve. Velmi často se stává, že dostanete termín klidně následující den, někdy ovšem až za týden … měsíc. Zavolejte mi a jistě se na všem domluvíme, snažím se vždy Vám časově přizpůsobit.

Co se týká expresní konzultace, ano je možná jedná so případy, které je nutno řešit hned a bezodkladně. V takovémto případě Vás jsem schopen vzít ještě v den objednání, ale účtuji 50% částky navíc. 

 

POKUD SI OD VÁS NĚCO OBJEDNÁM JAK JE MI ZBOŽÍ DODÁNO ?

V případě, že jste u mě osobně a rozhodnete si zakoupit ať už doporučené či Vámi vybrané zboží můžete jej zaplatit hotově či kartou a rovnou si jej odnést.

V případě, že semnou komunikujete telefonicky či přes SKYPE a máte zájem o jakékoliv zboží, můžete si jej samostatně objednat na adrese www.obchod-harmonie.cz či provést telefonickou objednávku během konzultace a já zařídím, aby Vám bylo zboží odesláno do druhého dne v neoznačeném balíku (pro plnou diskrétnost). 

 

V případě jakýchkoliv jiných dotazů mě neváhejte kontaktovat na čísle +420 792 520 064.

budu se těšit na případné setkání …

OBCHODNÍ PODMÍNKY PLATNÉ PRO VEŠKERÉ POSKYTOVANÉ SLUŽBY

ZÁVAZNOU OBJEDNÁVKOU A ÚHRADOU POSKYTOVANÝCH SLUŽEB A KONZULTACÍ UŽIVATEL/ZÁKAZNÍK SOUHLASÍ S TĚMITO OBCHODNÍMI PODMÍNKAMI, KTERÉ JSOU TAKÉ K PŘÍPADNÉMU NAHLÉDNUTÍ PŘI OSOBNÍM SETKÁNÍ.

V OPAVĚ DNE 20.07.2018  - JAN HONIG

JAN HONIG

EZOTERICKÉ PORADENSTVÍ s.r.o.

28.ŘÍJNA 93/25, OPAVA, 747 05

IČO: 077 20 441
DIČ: CZ07720441​

www.karty-opava.cz

OBCHOD HARMONIE​

STONEHEART GROUP s.r.o.

HORNÍ NÁMĚSTÍ 144/37, OPAVA 746 01

IČO: 064 77 585
DIČ: CZ06477585

www.obchod-harmonie.cz

VĚŠTÍRNA HARMONIE

STONEHEART GROUP s.r.o.

28.ŘÍJNA 93/25, OPAVA, 747 05

IČO: 064 77 585
DIČ: CZ06477585

www.vestirna-harmonie.cz

www.vestirna-harmonie.sk