Magie a rituály na klíč

Veškeré záležitosti týkající se bílé a černé magie, rituálů, odstraňování negativních energií, kleteb, černé magie, navrácení bývalého partnera, odstranění milence/ milenky, znovuprobuzení vášně, vytvoření ochrany proti černé magii, výroba magických a ochranných amuletů škapulířů a gris gris váčků, voodoo, energetické očistě, otevírání vyššího vědomí a jiné magické praktiky lze individuálně zpracovat k Vaši spokojenosti.

 

Upozorňuji, že každý jednotlivý případ je posuzován individuálně. Nikdy Vám neslibuji zázraky. A velmi Vás prosím, dávejte si pozor na koho se v oblasti magie a rituálů obracíte. Magie jako taková je velmi složitý mechanismus. Nikdy se nikým nenechte oklamat, vystrašit a do něčeho nutit.

 

Vše jde vždy vyřešit v klidu a harmonii. Z mé strany se maximálně snažím, ať získáte to po čem toužíte. Bližší informace o průběhu a obsahu magických rituálů sděluji vždy až po vstupní komplexní konzultaci v rámci které společně celý problém či záměr probereme, zhodnotíme co se dá dělat, jaký druh magie zvolit apod. Tato služba je velmi individuální, klienty kterým své magické služby poskytuji si vybírám a jejich obsah se odvíjí od stavu klienta a věci, kterou potřebuje řešit. Veškeré magické praktiky probíhají za pomoci speciálních pomůcek a rituálních předmětů, které si nechávám vozit z celého světa od těch nejlepších šamanů, mágů, čarodějek a jiných.

 

Jako mág kompletně zpracuji Váš záměr na klíč, včetně zajištění všech potřebných rituálních pomůcek, magických olejů, svíček, oltářů aj. Mimo jiné nabízím také čištění domů, pozemků a firem od negativních energií, duchů, entit apod. Společně dokážeme řešit a vyřešit… Nyní už je to na Vás.

Fantasy - Witch Wallpaper.jpg