Magie a rituály na klíč

Veškeré záležitosti týkající se bílé a černé magie, rituálů, odstraňování negativních energií kleteb a černé magie, navrácení partnera, odstranění milence/ milenky, znovuprobuzení staré vášně, vytvoření ochrany proti černé magii, vytváření magických a ochranných amuletů škapulířů a gris gris váčků, voodoo, energetické očistě, otevírání vyššího vědomí a jiné magické praktiky lze individuálně zpracovat k Vaši spokojenosti. Upozorňuji, že každý jednotlivý případ je posouzen individuálně, nikdy Vám neslibuji zázraky, dávejte velký pozor na koho se v oblasti magie a rituálů obracíte. Magie není sranda a rozhodně nic nejde lusknutím prstu. Magie jako taková je velmi složitý mechanismus. Nikdy se nikým nenechte oklamat, vystrašit a do něčeho nutit !

 

Vše jde vždy vyřešit v klidu a harmonii. Z mé strany se vždy maximálně snažím, ať získáte to po čem toužíte. Bližší informace o průběhu a obsahu magických rituálů sděluji vždy až po vstupní komplexní konzultaci v rámci které společně celý Váš problém či záměr probereme, zhodnotíme co se dá dělat, jaký druh magie zvolit apod. Tato služba je velmi individuální, klienty kterým magické služby poskytuji si vybírám a jejich obsah se odvíjí od stavu klienta a věci, kterou potřebuje řešit. Veškeré magické praktiky probíhají za pomoci speciálních pomůcek a rituálních předmětů, které si nechávám vozit z celého světa od těch nejlepších šamanů, mágů, čarodějek a jiných.

 

Jako mág kompletně zpracuji Váš záměr na klíč, včetně zajištění všech potřebných rituálních pomůcek, magických olejů, svíček, oltářů aj. a společně magicky a energeticky působíme na dosažení všech Vašich cílů. Mimo jiné nabízím také čištění domů, pozemků a firem od negativních energií, duchů, entit apod. Společně dokážeme řešit a vyřešit… nyní už je to na Vás ...