O mě                     

Jmenuji se Jan Honig a pracuji jako duchovní učitel, kartář, věštěc, léčitel a mág. Můžete mě znát z pravidelných interaktivních ezoterických relací na  EZO.TV - TV Barrnadov ,TV Markíza, TV OSEM  a také z mé ONLINE VĚŠTÍRNY HARMONIE a kamenné ezoterické prodejny, kavárny,čajovny a privátní věštírny - OBCHOD HARMONIE, kterou můžete navštívit na Horním náměstí v Opavě. 

Patřím mezi špičku v oboru magie, predikce budoucnosti a léčitelství. Toto umění se v mé rodině dědilo skrze linii žen, má pra-pra-pra babička Aurelie  byla čarodějkou a žila na území dnešního Maďarska a do "učení" mě také vzala v útlém věku  jedna cikánská čarodějka a vědma. 

Všechny nabízené služby provádím při osobních konzultacích v mé privátní kamenné Věštírně nebo v rámci telefonických konzultací, popřípadě na vyžádání u klienta. Veškeré nabízené služby lze provádět telefonicky, přes SYKPE či jiná média. 

Znalosti získávám nejen z duchovnůch textů, ale také z chanelingů s Vyššími bytostmi, mám také napojení na Akašické záznamy, takže si mohu vyhledat každou inkarnaci Vaší duše a řešit problémy s tím spojené.

Nikdy Vám přesně nestanovím dobu mého působení, vždy se to odvíjí od stavu klienta ... 

Mám stovky spokojených klientů a klientek, proto se nebojím říci, že má práce má smysl - (působí přesně tam kde je potřeba)

Velice často pořádám různé duchovní a naučné semináře po Česku a Slovensku, jak už v mé osobní řežii tak za pomoci mých kolegyň, které znáte z televizních obrazovek.

Srdečně se těším na Vaši případnou návštěvu či využití mých služeb !