ZASVĚCENÍ NA DÁLKU

Zdravím každého z Vás a těší mě, že projevujete zájem o zasvěcení do vysokovibračních a multidimenzionálních systémů léčení, odblokování a posílání energie nebo se snažíte proniknout do tajů magie, hermetismu či jiných okultních věd ? Jste zde správně.

 

V pravidelných intervalech pořádám různé duchovní kurzy, přednášky a naučné semináře s touto tématikou v mé kamenné prodejně v srdci Opavy na adrese Horní náměstí 144/34 - OBCHOD HARMONIE. Pro ty z Vás, kteří se z jakéhokoliv důvodu nemohou zúčastnit kurzů osobně, jsem vytvořil možnost studovat a nechat si tyto kurzy zasvětit online

Mohu s čistým svědomím prohlásit, že zasvěcení na dálku je stejně účinné a funkční jako zasvěcení osobní, v rámci mé osobní praxe, to rozhodně nefunguje, tak jako u jiných konkurenčních online kurzů, kdy klient dostane skripta a je aplikována metoda "nauč se ze skript sám, pošlu ti zasvěcení a certifikát a tím to končí".

 

Ke každému online zasvěcení či kurzu ode mě získáváte konzultaci, která je zahrnuta v ceně kurzu, v rámci které se můžete zeptat na všechny témata, se kterými si nevíte rady, zodpovím vám všechny vaše dotazy a vysvětlím vše potřebné. V rámci intenzivních kurzů je konzultačních jednotek v ceně poskytnuto více. 

- skripta a certifikát jsou zaslány emailem ve formátu PDF

- veškeré potřebné věci pro praxi jsou zaslány poštou na Vaši adresu

- celý kurz či zasvěcení probíhá na dálku z pohodlí Vašeho domova

- nemusíte nikam cestovat a komplikovat si život

- celou objednávku kurzu vyřídíte a zaplatíte online

 

Budu se těšit ...

S láskou, úctou a pokoru Jan Honig

LOGO-Pik.png
LOGO-Pik.png
LOGO-Pik.png